Jednym z założycieli Związku Zawodowego "Solidarność" w Elektrowni Turów, oraz jego pierwszym przywódcą był Henryk Maćkowiak. Kolejnym przewodniczącym został wybrany Eugeniusz Jaroszewski. Przywództwo z jego rąk przejął Lucjan Krysmalski, który tę funkcję pełnił do 2014r, kiedy to na przewodniczącego wybrany został Marek Stecyk.

45 lecie Koła PZW przy Elektrowni Turów

05aZ tej okazji 28 czerwca na zbiorniku wodnym „Zatonie” odbyły się jubileuszowe zawody wędkarskie. Poza niewątpliwą przyjemnością ze spędzenia pogodnej niedzieli z wędką w ręku nad wodą, zawody były okazją do wręczenia zasłużonym członkom koła wyróżnień i oraz drobnych upominków. Była to również okazja do przypomnienia historii koła, oraz wspomnień o ludziach, którzy to koło tworzyli i przez lata prowadzili. Niezwykle miłym dla nas akcentem było uhonorowanie naszej organizacji związkowej okolicznościową statuetką, za wieloletnią współpracę, którą na ręce wiceprzewodniczącego wręczył Prezes Koła - Piotr Janek.


W imieniu Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Elektrowni Turów życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy, a wszystkim wędkarzom zrzeszonym w kole, taaaaaaakiej ryby!!! :)

Zdjęcia w galerii >>