Jednym z założycieli Związku Zawodowego "Solidarność" w Elektrowni Turów, oraz jego pierwszym przywódcą był Henryk Maćkowiak. Kolejnym przewodniczącym został wybrany Eugeniusz Jaroszewski. Przywództwo z jego rąk przejął Lucjan Krysmalski, który tę funkcję pełnił do 2014r, kiedy to na przewodniczącego wybrany został Marek Stecyk.

Władze Związku

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" przy Elektrowni Turów

Przewodniczący Wiceprzewodniczący Wiceprzewodniczący
 Marek Stecyk 2  Jacek Kuciński  Janusz Danel
Stecyk Marek Kuciński Jacek Danel Janusz

Indeks:

1.Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022
2.Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022
3.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów NSZZ „Solidarność” przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022
4.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Górnictwa Węgla Brunatnego Kadencja 2018-2022
5.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Regionu Kadencja 2018-2022
6.Komisja Rewizyjna Kadencja 2018-2022
7.Delegaci do Międzyzakładowej Komisji Koordynacyjnej NSZZ "SSolidarność" przy PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

 

 1.Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022

  1. Błażejewski Jan
  2. Danel Janusz
  3. Dudziński Marek
  4. Hetnar Kinga
  5. Kuciński Jacek
  6. Kurczyński Cezary
  7. Litwa Józef
  8. Michalski Marek
  9. Stankiewicz Robert
  10. Stecyk Marek
  11. Sznajder Marcin
  12. Trzcińska Joanna
  13. Żak Anna

 

 2.Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022

  1. Bancerz Krzysztof
  2. Biegarczyk Marta
  3. Błażejewska Brygida
  4. Błażejewski Jan
  5. Cięszczyk Anna
  6. Czarnecka Irena
  7. Czaus Robert
  8. Danel Janusz
  9. Dudziński Marek
  10. Filochowski Marek
  11. Flaga Grzegorz
  12. Frydrychowski Paweł
  13. Gabara Jarosław
  14. Hetnar Kinga
  15. Jakuć Marek
  16. Kempfert Andrzej
  17. Koziorowski Edward
  18. Kuciński Jacek
  19. Kurczyński Cezary
  20. Litwa Józef
  21. Maj Mariusz
  22. Mańkut Piotr
  23. Markowski Marian
  24. Mencfeldowski Marek
  25. Michalski Marek
  26. Młodzianowski Zbigniew
  27. Oleksiuk Leszek
  28. Pich Dariusz
  29. Pobiedzińska Urszula
  30. Podanowski Jacek
  31. Podgórski Dariusz
  32. Purol Andrzej
  33. Rasławski Sebastian
  34. Stankiewicz Robert
  35. Staszak Bogdan
  36. Stecyk Marek
  37. Szady Małgorzata
  38. Sznajder Marcin
  39. Śliwczyński Sebastian
  40. Trzcińska Joanna
  41. Uba Artur
  42. Wojnarowski Jarosław
  43. Zajdel Jarosław
  44. Żak Anna
  45. Zelazo Jarosław

 

 3.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów NSZZ „Solidarność” przy Elektrowni Turów Kadencja 2018-2022

  1. Achciński Piotr
  2. Augustynowicz Helena
  3. Bancerz Krzysztof
  4. Bębenek Jarosław
  5. Biegarczyk Marta
  6. Błażejewska Brygida
  7. Błażejewski Jan
  8. Cichosz Jacek
  9. Cięszczyk Anna
  10. Czarnecka Irena
  11. Czaus Robert
  12. Danel Janusz
  13. Dubowik Mariusz
  14. Dudziński Marek
  15. Filochowski Marek
  16. Flaga Grzegorz
  17. Frydrychowski Paweł
  18. Gabara Jarosław
  19. Gołaczyński Grzegorz
  20. Hetnar Kinga
  21. Jakuć Marek
  22. Jasiński Piotr
  23. Kamińska Kazimiera
  24. Kamińska Maria
  25. Kamiński Sławomir
  26. Kempfert Andrzej
  27. Kampfert Leonora
  28. Konieczny Kamil
  29. Koziorowski Edward
  30. Kryle Krystyna
  31. Kuciński Jacek
  32. Kurczyński Cezary
  33. Lencki Adam
  34. Litwa Józef
  35. Maj Mariusz
  36. Mańkut Piotr
  37. Markowski Marian
  38. Mencfeldowski Marek
  39. Michalczewski Ireneusz
  40. Michalski Marek
  41. Młodzianowski Zbigniew
  42. Mróz Marek
  43. Nowak Ewa
  44. Oleksiuk Leszek
  45. Olesiński Dariusz
  46. Ostrowski Krzysztof
  47. Pich Dariusz
  48. Piotrowski Marek
  49. Pobiedzińska Urszula
  50. Podanowski Jacek
  51. Podgórski Dariusz
  52. Purol Andrzej
  53. Rasławski Sebastian
  54. Reluga Bogusław
  55. Schodnik Krystyna
  56. Skokun Ryszard
  57. Stankiewicz Robert
  58. Staszak Bogdan
  59. Stecyk Marek
  60. Szady Małgorzata
  61. Szajerka Elżbieta
  62. Szczygielska Bożena
  63. Szemiel Marek
  64. Sznajder Marcin
  65. Śliwczyński Sebastian
  66. Świdnicka Marzena
  67. Trzcińska Joanna
  68. Uba Artur
  69. Wasilewska Małgorzata
  70. Wisiecki Krzysztof
  71. Wojnarowski Jarosław
  72. Wolkiewicz Tomasz
  73. Woźniak Robert
  74. Wójcik Artur
  75. Zając Piotr
  76. Zajdel Jarosław
  77. Żak Anna
  78. Żelazo Jarosław

 

 4.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Górnictwa Węgla Brunatnego Kadencja 2018-2022

  1. Błażejewski Jan
  2. Danel Janusz
  3. Dudziński Marek
  4. Filochowski Marek
  5. Litwa Józef
  6. Michalski Marek
  7. Mróz Marek
  8. Stankiewicz Robert
  9. Stecyk Marek

 

 5.Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Regionu Kadencja 2018-2022

  1. Błażejewski Jan
  2. Czaus Robert
  3. Danel Janusz
  4. Hetnar Kinga
  5. Kuciński Jacek
  6. Litwa Józef
  7. Michalski Marek
  8. Pobiedzińska Urszula
  9. Podgórski Dariusz
  10. Skokun Ryszard
  11. Stecyk Marek
  12. Trzcińska Joanna
  13. Żelazo Jarosław

 

 6.Komisja Rewizyjna Kadencja 2018-2022

  1. Kempfert Leonora
  2. Mróz Marek
  3. Nowak Ewa
  4. Skokun Ryszard
  5. Świdnicka Marzena
  6. Szajerka Elżbieta
  7. Zając Piotr

 

 7.Delegaci do Międzyzakładowej Komisjii Koordynacyjnej NSZZ "Solidarność" przy PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

  1. Danel Janusz
  2. Stecyk Marek